X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

En İyi Fiyata .COM.TR 50 TL Yerine 25 TL Hemen Kaydetmek İçin Tıklayınız !

En İyi Fiyata .COM.TR 50 TL Yerine 25 TL Hemen Kaydetmek İçin Tıklayınız !

  Satış Öncesi

# ABAY BİLİŞİM GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
     Abay Bilişim Dilediği Zaman Bu Sözleşmeyi Tek Taraflı Olarak Önceden Haber Vermeksizin Güncelleme ve Değiştirme Hakkına Sahiptir.

 

# GİRİŞ
     Abay Bilişim Sizinle İlgili Alınan Her Bilgiyi Saklamayı Taahhüt Eder. Abay Bilişim'in Sağladığı Hizmetleri Kullanarak Sizde Sizinle İlgili Alınan Bilgilerin Bu Sözleşmede Belirtildiği Şekilde Kullanılmasını Kabul Ediyorsunuz.

 

     Abay Bilişim, Size Düzgün Bir Hizmet Verebilmek İçin Gerekli Olan En Az Miktarda Bilgiyi Sizden Talep Eder. Bu Sözleşmede Ne Tip İşlemlerle Ne Tip Bilgiler Alındığı Açıklanmıştır. Websitemizi Kullanarak Bu Bilgileri Toplama Hakkını Abay Bilişim'e Sunuyorsunuz.

 

# KARTLA İLGİLİ ÖDEMELER
     Kredi Kartı Veya Yurtiçi Debit Kartlar İle Yapacağınız Ödemelerde, Kart Bilgilerinizin Güvenliğini Herşeyden Çok Önemsiyoruz. Bu Yüzden, Girmiş Olduğunuz Kart Bilgilerinin 256-Bit SSL Sertifikası Sayesinde İnternet Cafe vb.. Ortamlarda Bile Kart Bilgilerinizin Şifreli Olarak Gönderilmesini Sağlıyoruz İzlenmesini İmkansız Hale Getiriyoruz.

 

     Geliştirdiğimiz Basit Sanal Klavyeyi İse, Bilgisayarınızda Olabilecek Keylogger vb.. Klavyeden Girilen Verileri Kayıt Eden Zararlı Yazılımlara Karşı Bir Önlem Olarak Size Sunuyoruz. Bütün Bu Önlemler İle, Sitemizden Alışveriş Yaptığınızda Kredi Kartı Bilgilerinizin Tamamen Güvende Kalmasını Amaçlıyoruz, Öyle Ki Ödeme Yaptığınız Kart Bilgilerini Biz Bile Göremiyoruz.

 

# ALINAN BİLGİLER
     Aldığınız Hizmete/Yaptığınız Ödemeye Göre Şu Bilgilerin Bazıları Veya Tamamı Sizden Talep Edilebilir. Adınız, Soyadınız, Telefon Numaranız, Adresiniz, T.C. Kimlik Numaranız, Faks Numaranız, E-Mail Adresiniz. Ayrıca Bunlardan Başka Ek Bilgiler/Dökümanlar Da Gerekebilir. Gerektiği Taktirde, Sizden Talep Edilen Bilgileri Abay Bilişim'e Talep Edilen Süre İçerisinde Ulaştırmakla Yükümlüsünüz.

 

     Tarafınıza Fatura Kesilebilmesi ve Gerekli Durumlarda Karşımızda Gerçek Bir Muhatap Bulabilmek Amacıyla T.C. Kimlik Numaralarınız Sistemde Saklanmaktadır. T.C. Kimlik Numaralarınız Sadece Fatura Kesilirken ve Gerekli Durumlarda Yasal Merciilere Sunmak Amacıyla Kullanılacaktır. Bunların Dışındaki Bir Kullanımı Veya Yasal Merciiler Dışındaki Üçüncü Şahıslarla Paylaşılması Söz Konusu Değildir.

 

# BİLGİLERİN KULLANILMASI
     Abay Bilişim Toplanan Bilgileri Öncelikli Olarak Websitemizi Ziyaret Etmekteki Amacınızı Karşılamak İçin Kullanır. Bu Bilgilere Yetkisiz Erişimi Sağlamak İçin Bütün Gerekli Önlemler Alınmıştır. Yine de, Oluşacak Hack Gibi Bir Durumda Kayıtlı Bilgilerin Dağılmasından Abay Bilişim'in Hiçbir Hukuki ve Cezai Sorumluluğu Bulunmamaktadır.

 

# YASAL BİLGİ VERME
     Abay Bilişim Gerekli Durumlarda Yasal Merciilerle Müşteriye Haber Vermeksizin Müşteri Bilgilerini Paylaşma Hakkına Sahiptir. Abay Bilişim Yasal Merciilerle İşbirliği İçerisinde Olacaktır.

 

# SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİKLERİ
     Bu Sözleşmedeki Her Değişiklik Burada Görünür Olacaktır. Abay Bilişim Haber Vermeksizin Sözleşmeyi Değiştirme Hakkına Sahiptir. Dilediğiniz Zaman Üyeliğinizi Sildirme Hakkına Sahipsiniz.

 

ABAY BİLİŞİM HİZMETLERİ

Top