X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

En İyi Fiyata .COM.TR 50 TL Yerine 25 TL Hemen Kaydetmek İçin Tıklayınız !

En İyi Fiyata .COM.TR 50 TL Yerine 25 TL Hemen Kaydetmek İçin Tıklayınız !

  Satış Öncesi

ŞİMDİ YOLA ÇIKMA VAKTİ !

Web Tasarım Konusunda İhtiyacınız Olan İnternet Sitesine En Hızlı Şekilde Sahip Olmanızı Sağlıyoruz ve Dijital Pazarlamanın En Önemli Unsurlarından Olan Web Sitesine Sahip Değilseniz İlk Adımı Atmak İçin Geç Kalmayın.

Hemen Şimdi İletişime Geç

Tasarım Süreci

Tüm Dünya Dijitale Dönerken Geride Kalmayın, Sizde 3 Adımda Yerinizi Alın !

Keşif ve Planlama

Strateji Planlama İle Planlanan İşin Anlaşılması ve Detaylandırılması Yapılarak 2. Adıma Geçilir.

Tasarım ve Geliştirme

Belirlenen Strateji ve Özelliklere Uygun Web Arayüzün Tasarımına Karar Verilerek 3. Adıma Geçilir.

Test ve Yayına Alma

Tasarımın İncelenmesi ve Kontrolleri Sağlanır Ardından Onay Vermeniz Durumunda Yayına Alınır.

# Web Tasarım

     Web Tasarımı, Firmaların Yada Şirketlerin Kurumlarını, Markalarını, Ürün Yada Hizmetlerini Tanıtmak Amacıyla Yapılan En Etkili Reklam Şeklidir. Web Tasarımı Sayesinde Firmalar Tüm Dünyadaki Hedef Kitlelerine 24 Saat Ulaşabilmektedir. Web Tasarımların Yapılabilmesi İçin Belirli Programların Bilinmesi Gerekir.

     İnternet Teknolojisinin Sürekli Olarak Geliştiği Günümüzde, Firmaların Kendilerini Tanıtan ve Yansıtan Bir Web Sitesinin Olması Çok Önemlidir. Bu Web Sitesinin Bazı Programlar Kullanılarak Profesyonel Bir Şekilde Hazırlanmasına İse " WEB TASARIM " Adı Verilmektedir. Web Tasarımı Konusunda Uzman Olan Firmamız Markanızı En Etkili Şekilde Tanıtabilmek Amacıyla En Güzel ve En Kaliteli Web Tasarımlarını Hazırlamaktadır.

# Grafik Tasarım

     Bir Mesajın Veya Düşüncenin Estetik Kaygılar Güdülerek Görsel Metotlarla Yansıtılmasına Grafik Tasarım Denir. Görsel İletişimin Etkili Olduğu Filmler, Animasyonlar, İç Mimari, Billboardlar, Afişler, Baskılar, Ambalajlar Grafik Tasarımın Başlıca Çalışma Alanlarıdır. Grafik Tasarım Genel Olarak Bir Mesajı Etkili Bir Biçimde Kitleye İletilmesini Sağlar.

     İnsanların İlgisini Çekecek Grafikler İle Verilmek İstenen Mesajın Hedef Kitleye En Uygun Şekilde İletilmesi Grafik Tasarım İle Mümkün Olur. Grafiker Almanca Graphiker Kelimesinin Karşılığı, Grafik Tasarımcı İse İngilizce Graphic Designer Kelimesinin Karşılığı Olup Aynı Anlama Gelmektedir.

# Logo Tasarım

     Logo Tasarımınız Markanızın Kimliği Açısından Önemlidir. Müşteriler Yeni Bir Marka veya İşletme İle Karşılaştıklarında Gördükleri İlk Şey Şirketin Logosu Olacaktır Bu Yüzden İlk Önce ve En Başında Şirketinizin Logosunu Oluşturmanız Çok Önemlidir. Logolar da Tıpkı Resimler Gibi Binlerce Kelimeye Değerdir. İyi Yapılmış Bir Logo Hitap Ettiğiniz Kitlenin Hangi Sektörde Olduğunuzu Sunduğunuz Ürünlerin veya Hizmetlerin Neler Olduğunu İşletmenizi Eşsiz ve Benzersiz Kılan Şeyin Ne Olduğunu Bilmesini Sağlar ve Markanızın Kimliğine İçerik Kazandırır İş Dünyasında İlk İzlenim Her Şeydir.

     Muhteşem Bir Logo Tasarımının Amacı Rakiplerinize Karşı İşletmenizin Avantaj Sağlaması ve Müşterilerinizde Güven Duygusu İnşa Etmektir. Bunların Her İkisini de Başarmak İçin Logonuz Akılda Kalıcı, Basit ve Eşsiz Olmalıdır.

Hemen Şimdi İletişime Geç
Top